Работа для школьников: «Ровно»

Вадім, 15 лет

Працювати люблю і вмію .Можу працювати на будь-якій роботі(курєром ,вантажником ,промовтером на роздачі листівок та розклейці оголошень).Дуже легко контактую з людьми швидко знаходячи спільну мову ,маю кваліфікацію оператора ПК ,фізично підготовлений до важчих робіт .Доступний графік роботи з понеділка по суботу(включно) та з 10:00 до 21:30.

Даша, 15 лет

Вмію знаходити підхід до різних людей, доброзичлива,комунікабельна,впевнено йду до цілей,маю кваліфікацію оператора персонального компютера,вільно володію англійською мовою.Терміново потрібна робота!

Ніка, 15 лет

Навчаюсь на 3-ому курсі в Малій комп*ютерній академії ШАГ, тому добре володію програмами Microsoft Word, Microsoft Exel, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, знаю HTML, JavaScript, C++. Маю достатньо терпіння, наполегливості та велике бажання працювати.

Стас, 10 лет

Хорошо обращяюсь з жывотными у меня самого 3 жывотных в доме , могу розносить и розклеевать листовки , могу по седеть з детьми в качестве няни ( опыт есть часто смотрю за двоюродной сестрой Лерой ей токо 3 месяца а также за двоюродным братом Артемом которому уже почти 3 года) , курьером тоже могу пороботать …

Діана, 15 лет

Играю в театре для детей, а также на детских утренниках. Хорошо нахожу контакт с людьми любого возраста. В свободное от учебы время, присматриваю за младшим братом, а также помогаю пожилым соседям ходить за покупками. Хотелось бы работать с детьми или на расклейке объявлений, но рассмотрю любое предложение, которое я получу. Желаемая зарплата не менее 20 …