Робота для неповнолітніх в Україні | Русская версия
Робота для підлітків і школярів

Робота для
   школярів   

ДОДАТИ РЕЗЮМЕ ДОДАТИ ВАКАНСІЮ

Робота для школярів, Львівська область


Резюме: Анна, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Можу працювати аніматором. Добре ладнаю з дітьми. Можу влаштовувати свята для дітей. Я весела та неординарна. Я розвеселю кожного(я не клоун). Дзвоніть за номером, що записаний в повному резюме та можна домовитись про платню. Також можу бути нянею. Гарного дня!
Повне резюме

Резюме: Анна Денис, 14 років, Дубляни
резюме робота для школярів та підлітків Я можу роздавати листівки або розклеювати оголошення.Також я буду прекрасною нянею. Вашій дитині(за додаткову плату) я можу давати підготовчі уроки до школи, або допомагати з навчанням. Я чудово подивлюся навіть за найнеслухнянішими дітьми(у мене э досвід роботи з дітьми). Я можу працювати як няня та репетитор. Якщо вас зацікавило моэ резюме, звертайтеся за телефоном вказаним вище. Домовлятися про плату за допомогою телефону.
Повне резюме

Резюме: катерина михайлюк, 14 років, Дубляни
резюме робота для школярів та підлітків я пунктуальна та відповідальна.я маю досвід роботи із дітьми і є весела та комунікабельна. також я дуже охайна та працьовита. можу працювати після уроків,з 5-8 годину.бажано при зацікавленні моїм резюме дзвонити мені на мобільний телефон.я можу розклеювати оголошення,роздавати листівки,бути нянею або вожатим і прибирати територію.бажана сума при виконанні роботи в день 50 гривень.
Повне резюме

Резюме: Дмитро, 12 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Професійно займаюся футболом, зарплата 60 грн в день
Повне резюме

Резюме: Дмитро, 12 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Професійно займаюся футболом,7арплата 60 грн.
Повне резюме

Резюме: Роман Левоновий, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Можу розклеювати оголошення. До роботи відношуся відповідально.
Повне резюме

Резюме: Можу розклеювати листівки, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків
Повне резюме

Резюме: олег , 17 років, Червоноград
резюме робота для школярів та підлітків потрібна робота можу працювати в ночі люблю фізичні навтаженя
Повне резюме

Резюме: Комар Юлія, 13 років, Белз
резюме робота для школярів та підлітків Працюю вперше,находжу швидко з людбми спільну мову. Моя бажана зарплата 150 гривень. Можу приділяти роботі час 4-5 годин в день.
Повне резюме

Резюме: Катерина Авраменко, 12 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Працюю вперше і дуже хочу отримати цю роботу. Я весела і швидко знаходжу спільну мову з людьми. Моя бажана зарплата 150 гривень удень. Я могла б працювати 4-5 годин кожного дня. Моє бажане місце роботи Новий львів та Сихів. Надіюся, що вас задовільняю!
Повне резюме

Виберіть місто

За віком

За сезону

За типом


Мітки:  робота для неповнолітніх львів,  робота для школярів львів,  робота для підлітків львів,  робота для неповнолітніх у львові,  робота для дітей львів,  робота для підлітків у львові,  робота у львові для школярів,  робота у львові для підлітків,  робота для школярів у львові ,  робота в червонограді для неповнолітніх,  робота промоутером у львові для неповнолітніх,  робота для неповнолітніх львів,  робота для дітей у львові,  робота львів для школярів,  робота в дрогобичі для підлітків
Робота для підлітків і школярів
2013 (c)