Робота для неповнолітніх в Україні | Русская версия
Робота для підлітків і школярів

Робота для
   школярів   

ДОДАТИ РЕЗЮМЕ ДОДАТИ ВАКАНСІЮ

Робота для школярів, Львівська область


Резюме: Ілля, 15 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Енергійний, працьовитий, цілеспрямований, пунктуальний, спортивний склад тіла, безпроблемний, камунікабельний. Володію двума мовами ( російська, українська ). Можу класти плитку, штукатурити. Заробітна платня від 35 грн день. Розгляну всі пропозиції. Бажані вихідні дні Середа, Субота.
Повне резюме

Резюме: Лиза , 12 років, Белз
резюме робота для школярів та підлітків
Повне резюме

Резюме: Аня, 15 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Мені 15.Я дуже люблю дітей працьовити , енергійна, маю навички спілкування з дітьми.
Повне резюме

Резюме: юля, 12 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Я легко находжу спільну мову з людьми.Я працелюбна,весела,люблю людей.Можу роздавати флаєра,сидіти з дітьми,прибирати,розклеювати оголошення.Я дуже хочу працювати для задоволення та невеликого прибутку.Моя бажана зарплата 100 грн. в день. мені 12.( украіна) львів ( сихів) .
Повне резюме

Резюме: Катерина, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Я дуже дружня і працьовита людина.Легко знаходжу підхід до кожної людини та прислуховуюсь до думки кожного.спортивна дівчинка.зарплата договірна.робочий графік з 10до 17
Повне резюме

Резюме: марія, 14 років, Белз
резюме робота для школярів та підлітків я спортивна дівчина без шкідливих звичок. швидко находжу спільну мову з маленькими діточками тому можу маленьких дітей готувати до школи. потрібна робота бажано на все літо починаючи з 8 год. до 17-18 години. вмію робити все прибирати,готувати,доглядати дітей,працювати офіціанткою.не боюсь тяжкої та клопіткої роботи.можу працювати будь-ким.давно хотіла працювати в лікарні(наприклад помічницею медсестри).хочу заробляти 30-50 грн за годину.або від 800 до чим більше тим краще гривень в місяць.дуже відповідально ставлюся до будь якої роботи.
Повне резюме

Резюме: Влада Бойко, 14 років, Стебник
резюме робота для школярів та підлітків Активна,готова працювати.Зарплата за домовленістю.
Повне резюме

Резюме: юля), 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків мены 14 р дуже потрыбна робота.
Повне резюме

Резюме: Назар, 16 років, Стрий
резюме робота для школярів та підлітків
Повне резюме

Резюме: Байор Марія, 15 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Особисті якості:активна життєва позиція,цілеспрямованість,організаторські здібності,комунікабельність,відповідальність,оптимізм,креативність,оперативність. Із задоволенням можу працювати з дітьми(не менше 3 років),а також навчати їх англійської, польської мови та багато чого корисного.
Повне резюме

Виберіть місто

За віком

За сезону

За типом


Мітки:  робота для неповнолітніх львів,  робота для неповнолітніх у львові,  робота для дітей львів,  робота для школярів львів,  робота для підлітків львів,  робота для підлітків у львові,  робота у львові для школярів,  робота у львові для підлітків,  робота в червонограді для неповнолітніх,  робота для школярів у львові ,  робота промоутером у львові для неповнолітніх,  робота для дітей у львові,  робота львів для підлітків,  робота у львові для дітей,  робота промоутером у львові для неповнолітніх
Робота для підлітків і школярів
2013 (c)