Робота для неповнолітніх в Україні | Русская версия
Робота для підлітків і школярів

Робота для
   школярів   

ДОДАТИ РЕЗЮМЕ ДОДАТИ ВАКАНСІЮ

Робота для школярів, Львівська область


Резюме: Соломія , 14 років, Винники
резюме робота для школярів та підлітків Мене звати Соломія. Я добре ладнаю з тваринами, можу вигулювати собак та інших тваринок.Дуже люблю няньчити дітей.У самої менший брат.Також готова розносити листівки та розклеювати оголешення .Ще можу працювати офіціанткою .Бажано щоб зарплата була від 50 гривень в день.
Повне резюме

Резюме: віталік, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Приві мене звати Віталік 14 років терміново потрібна робота можу працювати з15:00 по18:00 зарплата від 50 грн працюй без халтур ,на совіть Номер 380678550648
Повне резюме

Резюме: Соня, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Привіт,мене звати Соня.Терміново потрібна робота до 25 серпня.Роздача чи розклеювання листівок.Зарплата від 60грн в день.Готова прцювати на совість буду вдячна за будь які пропозиції.Мій контактний телефон 0937505368.
Повне резюме

Резюме: Соня, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Привіт мене звати Соня терміново потрібна робота буквально на 5 днів до 25 серпня роздача чи розклеювання листівок зарплата від 60грн в день готова прцювати на совість буду вдячна за будь які пропозиції мій контактний телефон 0937505368
Повне резюме

Резюме: Соломія , 14 років, Винники
резюме робота для школярів та підлітків Мене звати Соломія.Я добре ладнаю з тваринами, можу вигулювати собак та інших тваринок.Дуже люблю дітей.Також готова розносити листівки та розклеювати оголешення .
Повне резюме

Вакансія: Соломія , Винники
Зарплата: Мене звати Соломія.Я добре ладнаю з тваринами, можу вигулювати собак та інших тваринок.Дуже люблю дітей.Також готова розносити листівки та розклеювати оголешення .Бажано у винниках.

Повний опис вакансії

Резюме: Аня, 14 років, Стебник
резюме робота для школярів та підлітків
Повне резюме

Резюме: Івашко Наталiя, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків мене звати Наталя я проживаю у Львівській області. Я можу працювати як і в Львівській області так і у Львові. Я можу доглядати за дітьми віком 3-7 років, вигулювати собак та прибирати будинок. Заробітна плата від 20 гривень в день.
Повне резюме

Резюме: Шкробут Андрій, 14 років, Львів
резюме робота для школярів та підлітків Привіт.Мене звати Андрій.Вік 14 років.Вирішив підзаробити.Трохи надоїло жити на гроші батьків.Дружу з компютером,але виконуватиму роботу,яка буде.Головне,щоб була зарплата і все було справедливо.
Повне резюме

Резюме: Андрій, 12 років, Городок
резюме робота для школярів та підлітків Ладнаю з дітьми від 1 до 7 років у самого брат 1 рік працелюбний платня від 30 до 100 грн можу вигулювати собак. Також можу прцювати в доставці швидко бігаю і їзджу на велосипеді.
Повне резюме

Виберіть місто

За віком

За сезону

За типом


Мітки:  робота для неповнолітніх львів,  робота для школярів львів,  робота для підлітків львів,  робота для неповнолітніх у львові,  робота для дітей львів,  робота для підлітків у львові,  робота у львові для школярів,  робота у львові для підлітків,  робота для школярів у львові ,  робота в червонограді для неповнолітніх,  робота промоутером у львові для неповнолітніх,  робота для неповнолітніх львів,  робота львів для школярів,  робота в дрогобичі для підлітків,  робота для дітей у львові
Робота для підлітків і школярів
2013 (c)